O blogu i trochę o mnie

wpis w: O mnie... | 0

© www.xaos.plWitam Cię na moim blogu.

Nazywam się Piotr Sobczyński i obecnie mieszkam w Warszawie.

Moją pasją jest fotografia, dlatego często chodzę z aparatem w dłoni i dzielę się moją wiedzą prowadząc kurs fotografowania.Ten blog jest dla mnie pamiętnikiem z moich wypraw i chwil z życia, które chciałbym zapamiętać. Czasami będę się z Tobą dzielił moim doświadczeniem, wiedzą, poglądami i przemyśleniami na temat fotografii i wszystkich związanych z nią dziedzin życia… choć pewnie też nie tylko 🙂

Fotografuję odkąd pamiętam, bo rzeczywiście, niewiele więcej pamiętam sprzed momentu, w którym wziąłem do ręki aparat mojego Taty. O tym jaka była moja historia, możesz w skrócie przeczytać w moim wpisie pod tytułem „Czym fotografowałem?„.

Nasz wzrok dostarcza nam podobno około 80% informacji jakie odbieramy z otoczenia… Fotografia w 100% jest oparta na zmyśle widzenia, więc jeśli jest naprawdę dobra, ma szansę dostarczyć nam sporo niezwykłych doznań.

Zapraszam Cię do świata fotografii, świata widzenia i świata wizji… zapraszam Cię do świata pasji, w której możesz ciągle się rozwijać i stawać doskonalszym.

Może kiedyś się spotkamy. Kto wie?  🙂

Piotr Sobczyński
Piotr Sobczyński

 

 

 

Zostaw Komentarz