Narzędzia, których używam na tym blogu

wpis w: O mnie... | 0

Oto narzędzia, których używam. Jest to lista, która sprawdziła się i sprawdza się nadal w moim przypadku. Mam nadzieję, że i Tobie się przyda. Wszystkie wymienione tu pozycje sprawdziłem osobiście na własnej skórze, korzystam z nich sam i z czystym sumieniem mogę Ci je polecić. Wiem ile czasu zajmuje znalezienie odpowiednich narzędzi, sprawdzenie ich i przetestowanie by w końcu zdecydować czy nadają się do naszych celów, czy nie. Listę tą będę starał się aktualizować.

Uwaga: Niektóre z podanych niżej linków to tzw. linki afiliacyjne. Jeśli skorzystasz z któregoś z nich i klikniesz, to nic Cię to nie będzie kosztować, a mnie możesz pomóc. Działa to w ten sposób, że jeśli kupisz, lub zamówisz jakąś z wymienionych na tej liście usług lub produktów, to otrzymam za to drobną prowizję. Chciałbym abyś o tym wiedział i dokonywał świadomych wyborów. Korzystaj tylko z tych produktów, do których jesteś przekonany i które mogą pomóc Ci osiągnąć zaplanowane cele.

Internet

NETMARK – tu utrzymuję tego bloga. Jest najlepszy z tych, które do tej pory używałem, a niektóre z nich były nawet 6 razy droższe! Na firmę NetMark trafiłem przypadkiem. Pewnego dnia mój poprzedni dostawca, podniósł niespodziewanie i bez uprzedzenia roczną opłatę za swoje usługi z 360 zł na 550 zł. Na domiar złego, informację o tym fakcie przesłał do mnie 1 dzień przed upływem terminu płatności grożąc w przypadku braku wpłaty skasowaniem moich danych! Byliśmy wtedy na wyjeździe w Malezji i nie miałem czasu ani możliwości na znalezienie nowego dostawcy i przeniesienie usług. Byłem pod ścianą – musiałem zapłacić. Po powrocie, mój znajomy Rafał – świetny programista – polecił mi NetMark jako nową firmę hostingową. Ceny były szokująco niskie w porównaniu z moim poprzednim usługodawcą i innymi serwisami z jakimi się do tej pory spotkałem. Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem BOK NetMarku. Obsługa klienta działała bez zarzutu, powiedziałbym, że o wiele sprawniej niż u poprzedniego dostawcy. Odpowiedzi uzyskiwałem natychmiastowo i do tego były one bardzo profesjonalne. Szybkość serwera i parametry przekraczają to z czego korzystałem do tej pory, Ceny za utrzymanie domen są również świetne. Póki co, zero problemów i bardzo dużo zadowolenia, Opłaciłem swoje usługi na kilka lat do przodu, przez co uzyskałem jeszcze niższe ceny.

Podróże

Booking.com – dla mnie serwis nr 1 jeśli chodzi o rezerwację hoteli, noclegów na całym świecie. Nie zawiodłem się ani razu na jakości ich serwisu. Można z ich pomocą znaleźć chyba nocleg w każdym, najdalszym nawet zakątku świata.

Zostaw Komentarz